
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гніздо KBT Grandoh - це велика садова гойдалка для всієї родини. Гойдалки Гніздо KBT Grandoh поставляється в розібраному вигляді в компактній картонній коробці. Дуже велика зона для відпочинку, перебуваючи в гойдалці, додає задоволення при коченні.
Сталева рама має м'яку захист навколо всіх труб, які гарантують безпечну гру. Кільця і вісімки для підвішування гойдалки виконані з оцинкованої сталі.
Канатах виконані з чорного PP.
Підвішується на висоту 2,00 - 2,40 м.
Розмір Гойдалки: 170 см * 70 см

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KBT |
| Страна производитель | Бельгия |
| Тип качели | Подвесные качели |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Цвет | Черный |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Размеры | |
| Ширина | 0.7 см |
| Длина | 1.7 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Качели |
| Размещение | В помещении/на улице |
- Цена: 3 700 ₴

