



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Карусель Viento KBT, предназначенный для детей от 3 лет , имеет конструкцию из оцинкованной стали с зеленым порошковым покрытием . Он оборудован двумя небольшими сиденьями и центральным колесом из HDPE пластика. Таким образом, ваши дети смогут поворачивать турникет, не вставая с места. Его алюминиевая платформа также нескользящая для большей безопасности.
Цей дитячий турнікет простий в установці, має висоту 81,3 см і діаметр 1,50 м . У ньому використовується механізм обертання, оснащений підшипниками чудової якості, що не вимагають спеціального обслуговування.
| Матеріал | Нержавіюча сталь, алюміній і HDPE пластик. |
| Поширене ім'я | Турнікет з оцинкованої сталі з порошковим покриттям Green Viento. |
| Вага | 105 кг |
| Рекомендований вік | Від 3 років |
| Ширина | ∅ 150 см |
| Висота | 81,3 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КВТ |
| Страна производитель | Бельгия |
| Материал | Металл |
| Минимальный возраст ребенка | 3 лет |
| Наличие крышки | Нет |
| Размещение | На улице |
| Состояние | Новое |
| Тип | Карусель |
| Цвет | Зелёный |
- Цена: 59 200 ₴

