



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Карусель Polka KBT, призначений для дітей від 3 років , має конструкцію з оцинкованої сталі із зеленим порошковим покриттям . Він обладнаний двома невеликими сидіннями і центральним колесом з HDPE пластику. Таким чином, ваші діти зможуть повертати турнікет, не встаючи з місця. Його алюмінієва платформа також нековзна для більшої безпеки. У ньому використовується механізм обертання, оснащений підшипниками чудової якості, що не вимагають спеціального обслуговування.
| Матеріал | Нержавіюча сталь, алюміній і HDPE пластик. |
| Поширене ім'я | Турнікет з оцинкованої сталі з порошковим покриттям Polka. |
| Вага | 75 кг |
| Рекомендований вік | Від 3 років |
| Ширина | ∅ 150 см |
| Висота | 102 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КВТ |
| Страна производитель | Бельгия |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Металл |
| Минимальный возраст ребенка | 3 |
| Наличие крышки | Нет |
| Размещение | На улице |
| Тип | Карусель |
- Цена: 51 840 ₴

