



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Карусель Polka KBT з нержавіючої сталі з алюмінієм , дуже стійкі матеріали ідеально підходять для використання на відкритому повітрі. Він має міцну конструкцію з нержавіючої сталі діаметром 1,50 м, яка включає в себе неслизьке алюмінієву платформи . Це дозволить вашим дітям повертати турнікет, не встаючи з місця, для більшої безпеки.
Призначений для дітей від 3 років . Він відповідає діючим європейським стандартам і підходить для комерційного або громадського використання . Він простий в установці і поставляється з механізмом обертання, підшипники якого дуже добре виготовлені і не вимагають обслуговування.
| Матеріал | Нержавіюча сталь, алюміній |
| Поширене ім'я | Карусель Polka з нержавіючої сталі |
| Вага | 75 кг |
| Рекомендований вік | Від 3 років |
| Ширина | ∅ 150 см |
| Висота | 102 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КВТ |
| Страна производитель | Бельгия |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Металл |
| Минимальный возраст ребенка | 3 |
| Наличие крышки | Нет |
| Размещение | На улице |
| Тип | Карусель |
- Цена: 72 960 ₴

