


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Навантажувач "Максі" підходить для дітей від 3-х років; має безпечну конструкцію, ергономічне сидіння сприяє правильному положенню суглобів дитячого стегна; висота сидіння -22 см; оснащений рухомим краном з функцією підйому та опусканню ківша; малюнок протектора забезпечує міцне зчеплення з поверхнею та не залишає чорних слідів; корпус виготовлений зі зміцненого пластику, що витримує навантаження до 50 кг
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Размеры | 73 х 30 х 33.5 см |
| Размеры упаковки | 73.5 х 32 х 30.5 см |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Big |
| Страна производитель | Германия |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Цвет | Желтый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Спецтехника |
- Цена: 2 030 ₴

