




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристика:
- Ігровий набір "Вантажівка Вольво";
- ліцензійні машини мають максимальну деталізацію;
- до набору входять: вантажівка, навантажувач, причеп;
Вантажівка:
- звукові та світлові ефекти;
- кріплення для причепа;
- вільний хід коліс;
Причеп:
- опускається трап;
- вільний хід коліс;
Навантажувач:
- ківш опускається та підіймається натисканням кнопки;
- вільний хід коліс;
- набір виготовлений з високоякісного пластику;
Розмір: довжина 32 см;
Батарейки: 1,5 V - LR 44;
Вік: від 3 років;
| Питание | 2 х 1.5 V LR44 (в комплекте) |
| Материал | Пластик |
| Длина | 32 см |
| Размеры упаковки | 34 х 11.5 х 12.5 см |
| Эффекты | Свет и звук |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dickie Toys |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Автовоз |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Желтый |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
- Цена: 860 ₴



